54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Новини

28.02.2020

28 листопада відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму. До початку роботи голова обласної ради інформувала членів депутатського корпусу облради про скликання наступного тижня позачергового засідання сесії. Термінова необхідність пов´язана із накопиченням питань, які потребують втручання депутатів облради.

28.02.2020

Сьогодні під час засідання засідання Постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму депутатами було першочергово розглянуто питання щодо ситуації, яка склалась у Миколаївській області, у частині лікування цукрового діабету, участь держави та органів місцевого самоврядування у вирішенні цього питання.

27.02.2020

З метою налагодження взаємодії обласної державної адміністрації з органами місцевого самоврядування у пріоритетах сталого розвитку територіальних громад та вирішення питань соціально-економічного розвитку, на виконання Указу Президента України та Постанови Кабінету Міністрів України, розпорядженням голови Миколаївської обласної державної адміністрації утворено раду розвитку громад Миколаївської області. Це консультативно-дорадчий орган. Сьогодні відбулось її перше засідання.

В роботі ради розвитку громад Миколаївської області взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати обласної ради сьомого скликання.

27.02.2020

Під час засідання Ради розвитку громад та територій Миколаївської області голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко порушила ряд важливих питань.

26.02.2020

Голова Миколаївської обласної ради взяла участь в нараді щодо ліквідації наслідків негоди за участі голови Миколаївської ОДА, начальнииків управлінь та структурних підрозділів ОДА.

26.02.2020

Сьогодні Вікторія Москаленко зустрілась з ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименком та директором МОККДЮСШ №1 Костянтином Васильєвим стосовно зруйнованого даху Палацу спорту (Трудові резерви).

26.02.2020

Відбулось засідання спостережної комісії при Миколаївській обласній державній адміністрації. В роботі комісії взяла участь радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко.

На даний час в Миколаївському слідчому ізоляторі перебувають близько 700 осіб засуджених та взятих під варту. Люди, які опинилися в місцях позбавлення волі, теж є рівноправними громадянами країни. Захистом їх законних прав та інтересів опікуються члени громадських організацій, у тому числі зі складу спостережної ради при облдержадміністрації. Представники установи поділилися питаннями, які сьогодні потребують вирішення. Це і суттєве зношення матеріально-технічної бази, відсутність енергозберігаючого приладдя і технологій. В наслідок буревію зіпсовано і потребує відновлення 250 кв.м. покрівлі.

26.02.2020

В Головному управлінні ДСНС України в Миколаївській області ввечері 25 лютого відбулась відео селекторна нарада щодо ліквідації наслідків негоди з одночасним засіданням регіонального штабу із забезпечення безперебійної роботи об´єктів життєзабезпечення населення і транспортної інфраструктури. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Вікторівна Москаленко зробила акцент на якомога швидкому реагуванні і підтримці установ, підприємств і організацій обласної комунальної власності, які найбільше постраждали в наслідок буревію. Зокрема, за ініціативи голови облради учасники наради обговорили проблематику Миколаївської обласної типографії, МОККДЮСШ №1, яка базується у спортивному комплексі «Трудові Резерви», Лупаревського психоневрологічного диспансеру та інших соціальних та загальноосвітніх закладів.

26.02.2020

26 лютого день народження у депутата Миколаївської обласної ради сьомого скликання Олександра Олексійовича Казаріна. Олександре Олексійовичу, прийміть наші спільні поздоровлення з днем народження і найліпші побажання! Хай у Вас буде дуже багато доброго, веселого і щасливого в житті!Нехай сьогодні здійсниться важлива мрія. Хай мудрість і терпіння допомагають долати життєві перешкоди. Бажаю успіху у справах, щастя, здоров’я і радості на кожен день!

 

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія Москаленко

26.02.2020

Сьогодні, 26 лютого, свій день народження святкує депутат Миколаївської обласної ради сьомого скликання Василь Петрович Жосан. Василю Петровичу, від себе особисто і всього депутатського корпусу хочу Вас привітати з цим світлим святом – днем Вашого народження! Бажаю великої поваги і любові оточуючих і близьких людей, ентузіазму і добробуту! Домашнього Вам затишку і спокою! З днем народження!

Голова Миколаївської обласної ради

Вікторія Москаленко

Події

05 березня 2020 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться  тридцять друга позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

Розпорядження голови обласної ради від 27.02.2020 року №25-p 

ОголошенняЧитати всі
13.02.2020
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Лютий 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку