54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

"ЦЕ ВЖЕ 14 З ТИХ ЗАПЛАНОВАНИХ І ПОБУДОВАНИХ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ЗАДАЧА УСПІШНО ВТІЛЕНА НАШОЮ КОМАНДОЮ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА НОВУ АМБУЛАТОРІЮ У С.М-ПОГОРІЛОВЕ

21.10.2020
"ЦЕ ВЖЕ 14 З ТИХ ЗАПЛАНОВАНИХ І ПОБУДОВАНИХ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. ЗАДАЧА УСПІШНО ВТІЛЕНА НАШОЮ КОМАНДОЮ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ВІДВІДАЛА НОВУ АМБУЛАТОРІЮ У С.М-ПОГОРІЛОВЕ

Вперше за багаторічну історію М-Погорілового Вітовського району тут з´явилася сучасна будівля амбулаторії загальної практики сімейної медицини. До цього часу, аж із сімдесятих років минулого сторіччя, місцеві лікарі приймали пацієнтів у пристосованому приміщенні. Заклад охорони здоров´я розрахований на роботу трьох-чотирьох лікарів загальної практики сімейної медицини. Будівництво об´єкту тривало протягом півтора року.

                "Це вже 14 з тих запланованих і побудованих в Миколаївській області. Задача успішно втілена нашою командою. Кожна нова амбулаторія отримала автомобіль. Переконана, що ця робота має продовжуватися",- зазначає голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

                М-Погорілівська амбулаторія обслуговуватиме населення всієї об´єднаної територіальної громади. Власне, жителів населеного пункту, а також Зайчевського і частково Каравелове.

                " Вона оснащена повністю. Автономне опалення, меблі, вся апаратура, яка повинна тут бути, теж придбана. Вона нова. Ми надаємо послуги первинного рівня. І тут наші мешканці зможуть отримати будь-яку допомогу, передбачену нашими протоколами. У нас є можливість здійснювати лабораторну діагностику. У нас оснащення стовідсоткове. Але хочеться завжди кращого. І зараз дозволено громадам власним коштом закуповувати обладнання, яке функціонує у лікарнях другого і третього рівнів. Тому сьогодні ведемо перемовини щодо придбання апарату ультразвукової діагностики (УЗД) з підготовкою лікаря. Це все реально і такі прецеденти в Україні теж є",- говорить Андрій Харківець, лікар загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. М-Погорілове.

                В плані подальшої реалізації реформи передбачено спорудження іще 13 аналогічних амбулаторій по всій Миколаївській області.

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку