54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ПАТРІОТИЧНОЮ ГРОМАДОЮ МИКОЛАЇВЩИНИ

14.10.2020
ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ПАТРІОТИЧНОЮ ГРОМАДОЮ МИКОЛАЇВЩИНИ

14-го жовтня українці відзначають відразу три свята: День Захисника України, День Українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці. Оскільки триває стрімке поширення коронавірусної інфекції COVID – 19, то представники патріотичної громади Миколаївщини були змушені відмінити ряд раніше запланованих заходів. Проте, дотримуючись традиції і усіх карантинних умов, ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» на чолі із Іллею Шполянським, ГО "Єдина родина Миколаївщини" під керівництвом Руслани Миронюк, волонтерські об’єднання і організації, ветерани і ветеранки Антитерористичної операції, учасники російсько-української війни з добровольчих формувань та батальйонів зустрілися біля меморіалу «Струни пам’яті»,щоб віддати дань тим, хто загинув за Україну, та висловити підтримку їхнім сім’ям, рідним та побратимам.. До присутніх приєдналася голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зі своїми радниками Вікторією Матієнко, Оксаною Корсак та Анною Воронок.

            В ході заходу Вікторія Вікторівна вручила ряд відзнак Миколаївської обласної ради та подяк Миколаївської обласної ради.

            « І хто б що не говорив, я дуже рада, що п’ятий президент України Петро Порошенко запровадив цей день. Символічно говорити, згадувати і славити наших захисників, саме в День Українського козацтва і Покрови Пресвятої Богородиці. Я глибоко поважаю кожного з присутніх. І особливо хлопців-військовослужбовців. Носіння військової форми, і я у цьому переконана, дуже престижне. Ви – гордість української нації. І ми пишаємося Вами!»,- підкреслила голова Миколаївської обласної ради.

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку