54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14.10.2020
ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

 

14-го жовтня українці відзначають відразу три свята: День Захисника України, День Українського козацтва і Покрову Пресвятої Богородиці.

      З цієї нагоди в обласному центрі відбулись урочисті заходи. Представники обласної та міської влади, поклали квіти до меморіалу Героїв – Ольшанців та меморіалу «Струни пам’яті» на честь загиблих учасників Антитерористичної операції поблизу адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради.

В урочистостях взяла участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радники голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко, Оксана Корсак і Анна Воронок.

                «Щороку у ці дні ми збираємося біля меморіалу «Струни пам’яті». 2014-го це свято було встановлене п’ятим Президентом України Петром Порошенком. Воно стало символом величі українського воїна в усі часи і роки боротьби за незалежність і територіальну цілісність країни. Тому сьогодні природно ми в першу чергу згадуємо усіх полеглих воїнів. Щиру вдячність ми висловлюємо родинам загиблих Героїв – матусям і дружинам, татусям і дітям. Ми пам’ятаємо про них. Хлопці і дівчата, які ціною власного життя вибороли територіальну цілісність України, завжди житимуть в наших серцях і душах. Окремо, від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради сьомого скликання хочу подякувати військовослужбовцям, які перебувають на передовій, забезпечуючи мир і спокій в наших містах і селах, районах і об’єднаних територіальних громадах»,- зазначила Вікторія Москаленко.

Під час заходу були вручені державні нагороди:

Медаль «За військову службу Україні» за самовіддане служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку посмертно вручені загиблим у авіакатастрофі курсантам Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба, нашим землякам –Андрію Померанцеву та Володимиру Олабіну. Нагороди отримали батьки загиблих.

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку