54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗДІЙСНИЛА ПОЇЗДКУ ДО М-ПОГОРІЛІВСЬКОЇ ЗОШ I-III СТУПЕНІВ

16.09.2020
ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗДІЙСНИЛА ПОЇЗДКУ ДО М-ПОГОРІЛІВСЬКОЇ ЗОШ I-III СТУПЕНІВ

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко здійснила поїздку до М-Погорілівської ЗОШ I-III ступенів.
Разом із депутатом М-Погорілівської ОТГ Дмитро Моторний вони передали засоби індивідуального захисту для навчального закладу.

Вікторія Москаленко поспілкувалась із директором школи та вчителями, обговорили дотримання умов карантину під час навчального процесу. Присутнім на цій зустрічі був голова М-Погорілівської ОТГ Андрій Ботанін.

"Нажаль сьогодні аби не переривати навчальний процес ми змушені адаптуватись до роботи в нових умовах. Звичайно, це викликає незручності. Проте, для того щоб зберегти власне здоров'я та, найголовніше, здоров'я дітей – це вимушений крок.

Я дуже вдячна вчителям сьогодні, які слідкують за дотриманням карантинних обмежень дітьми в школі. Хочу побажати всім Вам здоров'я! Разом з Дмитром Моторним ми передаємо Вам у користування засоби індивідуального захисту!",- Вікторія Москаленко

Від голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та депутата М-Погорілівської ОТГ Дмитра Моторного школа отримала 20 упаковок одноразових рушників та 4 диспенсери для них, 4 упаковки антисептиків для рук з настінними тримачами.

Також голова Миколаївської обласної ради поспілкувалась із директором закладу Світланою Горик стосовно проблеми необхідності придбання додаткового шкільного автобусу для підвозу учнів до школи. Сьогодні М-Погорілівська ЗОШ I-III ступенів – це опорний навчальний заклад для 6 населених пунктів, а тому додатковий шкільний автобус є вкрай необхідним.

Зі свого боку Андрій Ботанін висловив готовність виділити кошти з бюджету ОТГ та придбати шкільний автобус на умовах співфінансування.

Це питання залишиться на контролі Вікторії Москаленко.

ОголошенняЧитати всі
31.08.2020
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, продовжується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку