54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ВИМАГАЮ ВЖИТИ НЕВІДКЛАДНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ДОСТУПУ ДО СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСНОГО ЯХТ-КЛУБУ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРОВЕЛА НАРАДУ ЗІ СПОРТИВНИМИ ФУНКЦІОНЕРАМИ

10.09.2020
«ВИМАГАЮ ВЖИТИ НЕВІДКЛАДНИХ ЗАХОДІВ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕШКОДНОГО ДОСТУПУ ДО СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСНОГО ЯХТ-КЛУБУ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРОВЕЛА НАРАДУ ЗІ СПОРТИВНИМИ ФУНКЦІОНЕРАМИ

В першій половині дня 10-го вересня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко запросила до себе на діалог начальника управління молоді і спорту Миколаївської облдержадміністрації Віктора Гінкула та директора Миколаївського обласного яхт-клубу Ігоря Чеботарьова. Під час зустрічі ,за участі радників голови Миколаївської обласної ради Анни Воронок, Олексія Мірошниченка, Вікторії Матієнко, голова обласної ради висловила запрошеним спортивним функціонерам крайнє невдоволення ситуацією з новозбудованими спортивними майданчиками, розташованими на території Миколаївського обласного яхт-клубу.

                «Після нашого останнього відвідування Миколаївського обласного яхт-клубу питання набуло розголосу. Люди не розуміють, чому нема можливості просто прийти на спортивний майданчик і там позайматися вільно. До мене звертаються спортсмени, представники громадських організацій. І наша позиція в цьому питанні жорстка – безперешкодний доступ має бути забезпечений»,- акцентувала голова Миколаївської обласної ради.

                В результаті визначено декілька завдань:

терміновий пошук спеціалізованого підприємства для облаштування відеоспостереження;

розробка плану - графіку занять спортсменів і громадян на території спортивних майданчиків Обласного яхт-клубу;

забезпечення майданчиків сміттєвими урнами;

контроль документального завершення процесу введення в експлуатацію об´єктів;

встановлення інформаційних стендів;

вивчення всіх ймовірних варіантів освітлення майданчиків у вечірній час;

Під час зустрічі за ініціативи голови обласної ради обговорили проблематику будівництва туалету на території Обласного яхт-клубу. Вікторія Москаленко поставила завдання визначити ймовірні точки підключення каналізації або спорудження септику.

 

ОголошенняЧитати всі
31.08.2020
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", у зв'язку із достроковим припиненням повноважень членів комісії, обраних Миколаївською обласною радою, продовжується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку