54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

РОБОЧА ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ЛЕОНІДОМ КЛИМЕНКОМ

10.08.2020
РОБОЧА ЗУСТРІЧ ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО З ЛЕОНІДОМ КЛИМЕНКОМ
6-го серпня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, за участі радників голови облради Оксани Корсак і Анни Воронок, здійснила зустріч із ректором ЧНУ ім. Петра Могили Леонідом Клименком. На порядку денному стояли питання ремонту зруйнованого у лютому даху палацу спорту «Трудові резерви» і його передачу у комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області.
 Нагадаємо, через надзвичайну ситуацію регіонального рівня ураганним вітром було пошкоджено 1158 кв.м. покрівлі. На її відновлення необхідно витратити близько 2 млн.грн. Згідно з рішенням депутатського корпусу обласної ради від 05 березня цього року Миколаївська обласна державна адміністрація була зобов´язана виділити кошти резервного фонду на відновлення даху спортивного комплексу. Обласна рада, як орендар 95% площ вищевказаного приміщення для базування МОККДЮСШ №1,зобов´язана проводити ремонти спортивного комплексу і підтримувати його у належному стані. Ректор університету б´є на сполох, адже у разі невиконання термінових будівельних робіт наслідки можуть бути катастрофічними. Гальмує процес відсутність коштів. На разі йдеться про невиконання облдержадміністрацією рішення депутатського корпусу.
Процес передачі спортивного комплексу «Трудові резерви» у комунальну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області та необхідність його реконструкції Вікторія Москаленко прокоментувала в ефірі програми «Добрий вечір» на 35-му телевізійному каналі. «Щодня особисто тримаю на контролі процес передачі. Якщо все у нас буде успішно, то вже у вересні повинні підписати акт приймання-передачі. Що я бачу у питанні відновлення – це тільки резервний фонд обласного бюджету. Нам необхідно знайти юридичну позицію, щоб відремонтувати терміново дах цієї будівлі. Я вже відправила відповідні листи на голову облдержадміністрації, щоб на виконання рішення депутатського корпусу ці кошти терміново були виділені»,- акцентувала Вікторія Москаленко.
Додамо, що сьогодні розглядаються й інші, альтернативні варіанти виконання ремонтних робіт на даху приміщення спортивного комплексу «Трудові резерви». Так, перший заступник голови Миколаївської обласної ради Тахір Садрідінов займається активним пошуком меценатів і спонсорів для реалізації проєкту. Не виключає він при цьому можливості виконання робіт власним коштом.
ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку