54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ОПЕРАТИВНА НАРАДА

05.08.2020
ОПЕРАТИВНА НАРАДА
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко провела оперативну нараду по ремонту відділень і даху КНП "Миколаївська обласна клінічна лікарня". Порушувалось питання ремонту радіологічного відділення КНП "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради.
Вікторія Москаленко і депутати обласної ради зробили акцент на завершенні відновлювальних робіт у відділенні гематології КНП "Миколаївська обласна клінічна лікарня". Підрядник зобов`язався фіналізувати процес до жовтня з подальшим отриманням сертифікату про введення в експлуатацію об`єкту. На сьогодні тут завершено будівельні роботи, змонтовано системи, у тому числі вентиляційні, триває оздоблення. Проєктанти, яких за дорученням голови обласної ради запросили на засідання, підтвердили-термін виконання складає шість місяців.
«Нам треба всім зрозуміти, якщо ми ставимо реальні терміни, тоді і фінансування здійснюємо відповідно. У разі затягування процесу до кінця року отримаємо перехідний об´єкт. У випадку з лікарнею це неприпустимі речі»,- зазначила Вікторія Москаленко.
В ході засідання визначено наступні завдання:
- пошук шляхів збільшення потужності подачі кисню на всю лікарню;
- облаштування пожежної сигналізації;
- завершення робіт на даху будівлі;
Під час зібрання порушувалося питання ремонту радіологічного відділення КНП "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради.
Вікторія Москаленко процес контролю за завершенням проєктів-довгобудів прокоментувала в ефірі програми «Добрий вечір» на 35-му телевізійному каналі.
«Все дуже непросто. Хоча у всіх є воля відбудувати, побудувати і депутати голосували за кошти. Врешті-решт бюрократичні перешкоди заважають нам вчасно відкривати заклади. Конкретний приклад – радіологічне відділення КНП "Миколаївський обласний центр онкології" Миколаївської обласної ради. Щойно завершилася нарада. Під моїм особистим контролем їх обов´язкове і систематичне зібрання. Я розумію, що окрім депутатського корпусу сьогодні процес завершення довгобудів контролювати нема кому. Тому що ми виділяли кошти і за це несемо відповідальність. Але юридично замовником робіт виступає управління капітального будівництва. І навіть сьогодні з´ясувалося, що КНП "Миколаївська обласна клінічна лікарня" потребує заміни пожежної сигналізації. Це безпека наших пацієнтів і лікарів. Підрядники обіцяють все зробити до жовтня. Оптимістичних прогнозів я сьогодні не даватиму. Не все від нас залежить. Втім, ми продовжимо здійснювати контроль. Щоб ті договірні відносини, які укладені для ремонту і реконструкції, будівництва об´єктів за рахунок коштів обласного бюджету були під пильним наглядом депутатського корпусу і фахівців відповідних структур»,- акцентувала голова Миколаївської обласної рад
ОголошенняЧитати всі
23.09.2020
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МЕХАНІЗАТОР МИКОЛАЇВЩИНИ»

Обласна конкурсна комісія з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини оголошує конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою рішенням від 16 жовтня 2009 року № 16.

Детальніше
Видео
ХХХVIII  сесія Миколаївської обласної ради .
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку