54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ ПОГОДЖУЄ ПЕРЕДАЧУ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ» У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ МИКОЛАЇВЩИНИ

08.07.2020
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ ПОГОДЖУЄ ПЕРЕДАЧУ СПОРТИВНОГО КОМПЛЕКСУ «ТРУДОВІ РЕЗЕРВИ» У ВЛАСНІСТЬ ГРОМАДИ МИКОЛАЇВЩИНИ

Міністерство освіти і науки України погоджує передачу на баланс Миколаївської обласної ради спорткомплексу «Трудові резерви», якщо будівлю не передадуть приватній особі.

Про це йдеться в документі, який опублікувала голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко.

У рішенні Міносвіти йдеться про те, що рішення обласної ради відомство готове було підтримати ще в жовтні 2019 року, але пакет документів, який зібрала облрада, був неповним. Нарешті, в липні 2020 року, маючи всі необхідні документи, Комісія при Міністерстві погодила передачу спорткомплексу.

 

Також в рішенні йдеться, що будівлю передають тільки за умов, які позначені в рішенні обласної ради від 12 червня. У самому рішенні йдеться про те, що обласна рада забирає будівлю на свій баланс, погоджуючись використовувати його тільки за цільовим призначенням і не віддавати приватній особі.

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку