54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«ШВИДКА І ЯКІСНА ДІАГНОСТИКА-ЗАПОРУКА ПРАВИЛЬНОГО І СВОЄЧАСНОГО ЛІКУВАННЯ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕКНО РАЗОМ З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ ПОДБАЮТЬ ПРО ЗАКУПІВЛЮ АНАЛІЗАТОРА ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ ОНКОГЕМАТОЛОГІЇ КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ»

21.05.2020
«ШВИДКА І ЯКІСНА ДІАГНОСТИКА-ЗАПОРУКА ПРАВИЛЬНОГО І СВОЄЧАСНОГО ЛІКУВАННЯ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕКНО РАЗОМ З ДЕПУТАТСЬКИМ КОРПУСОМ ПОДБАЮТЬ ПРО ЗАКУПІВЛЮ АНАЛІЗАТОРА ДЛЯ ВІДДІЛЕННЯ ОНКОГЕМАТОЛОГІЇ КНП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ»

В рамках робочого візиту до КНП «Миколаївська обласна дитяча лікарня», який відбувся 20 травня, Вікторія Вікторівна зустрілась з Михайлом Васильовичем Адировим. Мова йшла про лікування важкохворих дітей і фінансову підтримку родин в рамках комплексної програми соціального захисту населення «Турбота», прийнятої обласною радою. Цікавилась голова обласної ради і першочерговими потребами, питаннями покращення матеріально-технічної бази. Як з’ясувалося, вже протягом тривалого часу тут не вистачає аналізатора. Вкрай важливе обладнання дозволить не відправляти до столиці маленьких пацієнтів для проходження високодозної хіміотерапії.

                «Хочу сказати, що швидка і якісна діагностика є запорукою правильного і своєчасного лікування. Тож, для того, щоб не всіх наших дітей відправляти до «Охматдиту», нам достатньо буде придбати аналізатор. Вищезгаданий апарат дозволить Михайлові Адирову на місці здійснювати діагностику з подальшим визначенням плану дій. Тому ми і робимо акцент саме на діагностичному обладнанні, адже це допомагає не лише пришвидшити процес визначення хвороби, а й навіть врятувати життя.”»,- підкреслила Вікторія Москаленко.

По-друге, поповнення КНП «Миколаївська обласна дитяча лікарня» аналізатором- це значна економія батьківських коштів, які витрачалися ними на переїзд до Києва і проживання у столиці.

Вартість апарату, в залежності від класу, сягає більше 2 млн. грн. Найближчим часом питання буде предметом обговорення на засіданнях постійних депутатських комісій обласної ради з подальшим його розглядом на сесії обласної ради сьомого скликання.

ОголошенняЧитати всі
23.09.2020
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МЕХАНІЗАТОР МИКОЛАЇВЩИНИ»

Обласна конкурсна комісія з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини оголошує конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою рішенням від 16 жовтня 2009 року № 16.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку