54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

«МАТУСЬ НЕОБХІДНО ПІДТРИМУВАТИ І ДЯКУВАТИ ЇМ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

10.05.2020
«МАТУСЬ НЕОБХІДНО ПІДТРИМУВАТИ І ДЯКУВАТИ ЇМ»,- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

Найдобріша, найкраща матусю рідненька!
В цей день ми вклоняємось дуже низенько.
За сонечко ясне, за серце прекрасне,
За те, що добром зігріваєте нас,
За те, що в щасливу і скрутну хвилину
Ми можемо всі прихилитись до вас.
Хай вас обминають невдачі та грози,
Нехай лиш від сміху з'являються сльози,
Міцного здоров'я з роси і води,
Бадьорість та настрій хай будуть завжди!
         У другу неділю останнього місяця весни відзначається день матері. Чи може бути інакшим день найріднішої, найближчої людини на землі? Природа, яка пробудилася, вривається у наше життя зеленню, пишним цвітінням, пташиним співом і теплим сонячним промінням!

         Мама..Дивовижне і перше слово, яке ми вимовляємо у своєму житті. Все прекрасне в людині – від променів сонця і від молока Матері.

         У вихідний день 10 травня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і радник голови Миколаївської обласної ради з питань учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторія Матієнко привітали з днем матері матусь загиблих Героїв Вітовського району. У Пересадівці Вікторія Москаленко і Вікторія Матієнко привітали Надію Степанівну Іванцову- матусю загиблого Іванцова Сергія. А у селі Українка Вітовського району відвідали Наталю Валеріївну Касімову – матусю загиблого вітовчанина Євгена Касімова.

        " Усіх матусь без виключення необхідно підтримувати і дякувати їм за те, що вони подарували найголовніше – життя. І сьогоднішній день нам дає таку можливість. Сьогодні ми хочемо підкреслити, що усіх наших матусь ми любимо і про них пам’ятаємо. Особливу подяку ми висловлюємо мамам учасників бойових дій на Сході України»,- зазначила Вікторія Москаленко.

        Цього дня Вікторія Вікторівна привітала з днем матері і радницю з питань учасників АТО/ООС, внутрішньо-переміщених осіб, матусь ,дружин і дітей загиблих учасників бойових дій Вікторію Матієнко

ОголошенняЧитати всі
23.09.2020
ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ МЕХАНІЗАТОР МИКОЛАЇВЩИНИ»

Обласна конкурсна комісія з питань преміювання кращих механізаторів Миколаївщини оголошує конкурс на здобуття обласної премії імені Федора Іванова – Героя України за номінацією «Кращий механізатор Миколаївщини», заснованої обласною радою рішенням від 16 жовтня 2009 року № 16.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку