54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

МИ ПОВИННІ ЗУМІТИ АДАПТУВАТИСЬ ДО ТИМЧАСОВИХ СКЛАДНИХ УМОВ І ВИКОНУВАТИ УСІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ УКРАЇНИ, - ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

18.03.2020
МИ ПОВИННІ ЗУМІТИ АДАПТУВАТИСЬ ДО ТИМЧАСОВИХ СКЛАДНИХ УМОВ І ВИКОНУВАТИ УСІ РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ УКРАЇНИ, - ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко прокоментувала ситуацію, яка наразі склалась в Миколаївській області в умовах боротьби з поширенням вірусу 19-nCoV та попередження захворювання на хворобу COVID -19 серед населення міста Миколаїв та області.

Заклики Вікторії Москаленко та депутатського корпусу стосовно виділення коштів з резервного фонду обласного бюджету на забезпечення потреб закладів охорони здоров’я в умовах боротьби з коронавірусом були вчора нарешті підтримані Миколаївською обласною державною адміністрацією.

Вікторія Москаленко Відмітила, що перебуває на постійному зв’язку із головним лікарем Миколаївського обласного центру лікування інфекційних хвороб Світланою Федоровою стосовно моніторингу актуальної інформації.

Голова Миколаївської обласної ради займається вирішенням питання підвезення медичного персоналу закладів охорони здоров’я до робочих місць, адже сьогодні з цим у людей виникають труднощі.

Наразі Вікторія Москаленко просить роботодавців піти на зустріч своїм працівникам та забезпечити їм можливість дистанційної роботи .

Як зазначила Вікторія Москаленко: «Ми повинні зуміти адаптуватись до тимчасових складних умов і виконувати усі рекомендації МОЗ України. Тільки таким чином ми зможемо попередити поширення вірусу 19-nCoV».

ОголошенняЧитати всі
19.03.2020
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку