54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

РЕЄСТРАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН В СИСТЕМІ ДРУГ

18.03.2020
РЕЄСТРАЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАДЯН В СИСТЕМІ ДРУГ

Друзі!

Обов’язково поділіться цією інформацією серед своїх знайомих, родичів та друзів, які залишились за кордоном.

Якщо повернутися вчасно не вийшло, слід негайно зареєструватися в системі МЗС ДРУГ https://friend.mfa.gov.ua/#/  і звернутися в посольство України за кордоном. І тільки після таких дій Україна зможе почати формування списків громадян для евакуації.

Система ДРУГ - це спеціальна система Міністерства закордонних справ України, в яку ви вносите свої дані і повідомляєте МЗС та всім закордонним дипломатичним установам про своє перебування у певній країні. Наприклад, списки для повернення громадян України додому в разі термінової необхідності у період обмежень будуть формуватися, зокрема, з використанням даних цієї системи. 

Ті, хто з об’єктивних причин не встигли повернутись до України, мають звернутися до українських консульств у країні перебування за телефоном гарячої лінії на офіційній сторінці, електронною поштою, чи на їхніх сторінках у соцмережах, які будуть формувати списки осіб для повернення в Україну. Надалі для тих, хто найбільш нагально потребуватиме повернення в Україну в період обмежень будуть організовані спеціальні нерегулярні рейси. 

За домовленістю між МЗС України та українськими мобільними операторами дзвінки з мобільних телефонів у роумінгу на гарячу лінію МЗС безкоштовні. 

ОголошенняЧитати всі
19.03.2020
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку