54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

БЛОКПОСТ ПАМ´ЯТІ – У МИКОЛАЄВІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ПЕРЕСУВНА ВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА ПАМ´ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

04.03.2020
БЛОКПОСТ ПАМ´ЯТІ – У МИКОЛАЄВІ РОЗПОЧАЛА РОБОТУ ПЕРЕСУВНА ВИСТАВКА, ПРИСВЯЧЕНА ПАМ´ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Сьогодні, 04 березня, в Миколаївському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді розпочала роботу пересувна виставка «Блокпост пам´яті». У відкритті пересувної виставки «Блокпост пам´яті» взяли участь радник голови Миколаївської обласної ради Вікторія Матієнко і керівник ГО «Єдина родина Миколаївщини» Руслана Миронюк.

Проект народився чотири роки тому. Експозиція створена на основі особистих речей, підібраних з полеглими українськими військовослужбовцями і добровольцями і присвячена пам´яті захисників територіальної цілісності і незалежності держави. Вона вже побувала майже в усіх куточках України і за кордоном. Павло Нетьосов – український пошуковець, музейник, громадський діяч та активіст, волонтер, один з керівників волонтерських груп місії «Евакуація 200» в 2014—2015 роках, автор і розробник пересувної виставки «Блокпост пам´яті» каже, що незабаром експозиція має зайняти своє місце у Львівському музеї війни, робота на створенням якого наразі триває.

                «Там будуть і Галицька армія, там буде УПА, там буде тематика Другої Світової війни і в першу чергу російсько-українська війна. І ось цю виставку ми там ставимо, з неї розпочинаємо. Згодом плануємо розмістити там експозицію, присвячену Донецькому та Луганському аеропортам. Цим буде займатися людина з Івано-Франківська. Звуть його Роман Бончук, який своїми руками зробив музей пам´яті Небесної Сотні, музей Майдану. Одним словом там зібралася група однодумців, яка робитиме спільно таку важливу справу. І фактично без державної допомоги ми її реалізуємо»,- говорить Павло Нетьосов.

                Сьогодні в експозиції близько 500 експонатів і вона постійно поповнюється. Так, під час відкриття виставки, командир 36-ої окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала М. Бєлінського Андрій Гнатов передав Павлові Нетьосову експонати, доставлені з Широкиного.

               

ОголошенняЧитати всі
19.03.2020
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку