54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ БУДЕ ВИНЕСЕНЕ ПИТАННЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ, ЯКА СКЛАЛАСЬ НАВКОЛО ДП "РАДГОСП "ВИНОГРАДНА ДОЛИНА"

04.03.2020
НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ БУДЕ ВИНЕСЕНЕ ПИТАННЯ ЩОДО СИТУАЦІЇ, ЯКА СКЛАЛАСЬ НАВКОЛО ДП "РАДГОСП "ВИНОГРАДНА ДОЛИНА"

Депутатами Миколаївської обласної ради під час засідання Постійної комісії обласної ради з питань АПК було розглянуто питання щодо ситуації, яка склалась на ДП «Радгосп «Виноградна долина» Веселинівського району.

Колишні працівники довели до відома депутатів обласної ради, що з моменту звільнення директора ДП «Радгосп «Виноградна долина» Миколи Підгородинського, особи, які були назначені керівниками Міністерством АПК розпочали, на їх думку, беззаконну свавільну діяльність, що полягагає в наступних діях:

-        Розпочалося примусове масове звільнення працівників господарства. «Підставою» для цього є 2 419 га землі, розпаювання якої вимагають працівники та пенсіонери підприємства.

-        Два роки не обробляються виноградні насадження.

-        Поля не засіяні зерновими культурами в зиму.

-        Знищується техніка, яка знаходиться на території ДП «Радгосп «Виноградна долина».

На сьогоднішній день господарство передане у власність Фонду державного майна України для роздержавлення.

Депутатів обласної ради просять втрутитись в ситуацію. Працівники мають намір не тільки розпаювати землі господарства, а й надалі зберегти його цілісність заради забезпечення робочими мешканців місцями трьох сіл, що входять до його складу.

Також трудовий колектив та колишні працівники просять дослухатись до думки спільноти та сприяти призначенню на посаду керівника підприємства Миколу Підгородинського, до якого в них є довіра.

 Постійна комісія обласної ради вирішила внести на розгляд тридцять другої позачергової сесії питання про ситуацію, яка склалась на ДП «Радгосп «Виноградна долина», а депутату Миколаївської обласної ради Миколі Підгородинському проінформувати депутатів на пленарному засіданні ради з цього питання.

 

ОголошенняЧитати всі
19.03.2020
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку