54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ВІДЕО СЕЛЕКТОРНА НАРАДА В ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДСНС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

26.02.2020
ВІДЕО СЕЛЕКТОРНА НАРАДА В ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННІ ДСНС УКРАЇНИ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

В Головному управлінні ДСНС України в Миколаївській області ввечері 25 лютого відбулась відео селекторна нарада щодо ліквідації наслідків негоди з одночасним засіданням регіонального штабу із забезпечення безперебійної роботи об´єктів життєзабезпечення населення і транспортної інфраструктури. Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Вікторівна Москаленко зробила акцент на якомога швидкому реагуванні і підтримці установ, підприємств і організацій обласної комунальної власності, які найбільше постраждали в наслідок буревію. Зокрема, за ініціативи голови облради учасники наради обговорили проблематику Миколаївської обласної типографії, МОККДЮСШ №1, яка базується у спортивному комплексі «Трудові Резерви», Лупаревського психоневрологічного диспансеру та інших соціальних та загальноосвітніх закладів.

                «Ми повинні терміново відреагувати і допомогти нашим комунальним закладам у найкоротші терміни ліквідувати наслідки надзвичайної ситуації. Визначаємося із сумою збитків, шукаємо резерви для фінансування і вирішуємо питання»,- зазначила голова обласної ради.

                В ході відео селекторної наради голови районних державних адміністрацій доповіли про ситуацію, обсяги виконаних робіт із ліквідації наслідків стихії. На території області проводяться роботи по демонтажу понівечених вітром конструкцій та перекриттю будівель, споруд соціальної інфраструктури, закладів освіти, дитячих навчальних закладів та закладів охорони здоров´я також по прибиранню повалених дерев. До аварійно відновлювальних робіт залучаються аварійні бригади АТ «Миколаївобленерго», ПАТ «Миколаївгаз». Станом на вечір 25 лютого від електропостачання залишалися відключеними 34 населених пункти.

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку