54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

УВАГА! ОБЛАСНИЙ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

17.02.2020
УВАГА! ОБЛАСНИЙ ЩОРІЧНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ ТА ПРОГРАМ РОЗВИТКУ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.

Пріоритетні напрями конкурсу у 2020 році:

 • благоустрій населених пунктів (озеленення, створення малих архітектурних форм, громадських криниць, дитячих ігрових майданчиків, відновлення зовнішнього освітлення, ремонт пам’ятників та об’єктів місцевої історичної спадщини)
 • зміцнення матеріально-технічної бази місцевих бюджетних установ соціально-культурної сфери (шкіл, дошкільних навчальних закладів, ФАПів, сільських лікарняних амбулаторій та лікарень, бібліотек, клубів та Будинків культури, музеїв, самодіяльних творчих колективів)
 • розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах та місцях масового відпочинку населення, оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми)
 • поліпшення безпеки життя шляхом зменшення вразливості адміністративно-територіальних одиниць від підтоплення, виникнення природних та техногенних катастроф
 • розвиток туристичної діяльності та курортної справи, відновлення народних промислів, створення обслуговуючих сільськогосподарських кооперативів
 • підвищення енергоефективності громадських закладів, використання відновлювальних джерел енергії
 • модернізація мереж водопостачання та водовідведення
 • організація заходів з охорони навколишнього природного середовища
 • організація захисту громадського порядку

Мета конкурсу:

Сприяння об'єднаним територіальним громадам, громадам сіл, селищ, міст і районів Миколаївської області у вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та екологічного характеру, створення умов для їх сталого розвитку.

Основними завданнями конкурсу є:

 • об’єднання ресурсів органів місцевого самоврядування, громадських організацій, органів самоорганізації населення Миколаївської області для розв’язання соціально значущих проблем місцевого розвитку; відбір проектів та програм з метою надання за рахунок коштів обласного бюджету фінансової підтримки ініціатив з розвитку місцевого самоврядування; поширення позитивного досвіду, набутого у процесі вирішення соціально-економічних проблем місцевого значення;
 • підвищення рівня самоорганізації населення та внутрішнього розвитку

Обсяги фінансування у 2020 році:

 • 300 тис. грн. - І категорія (сільські, селищні ради)
 • 400 тис. грн. - ІІ категорія (міста обласного та районного значення)
 • 400 тис. грн. - ІІІ категорія (ради об'єднаних територіальних громад)
 • 300 тис. грн. - IV категорія (районні ради)

Фінансування:

Бюджет програми щороку затверджується під час прийняття, або коригування обласного бюджету.

На конкурс приймаються проекти, у яких передбачається фінансування з місцевих бюджетів в обсязі не менш як 30 відсотків від їх загальної вартості (з будь-яких джерел, не заборонених чинним законодавством).

Документи для участі у конкурсі:

1. Титульний лист.

2. Проектна заявка згідно із встановленим зразком.

3. Кошторис витрат за проектом.

4. Лист на ім’я голови миколаївської обласної ради від органу місцевого самоврядування – суб’єкта подання проекту.

5. Лист на ім’я голови наглядової ради конкурсу з рекомендаціями місцевої експертної групи про схвалення та підтримку проекту.

6. Копія протоколу районного форуму місцевого розвитку про розгляд та підтримку проектної заявки.

7. Протоколи засідання/зборів територіальної громади, громадської організації про обрання проблеми для вирішення у рамках конкурсу, затвердження бюджету проекту та обсягів співфінансування.

8. Детальна інформація щодо об’єкта впровадження: - пояснювальна записка;- креслення (у разі необхідності); - дефектний акт;- проектно-кошторисна документація; - фото об’єкта (фасади будівлі з чотирьох боків, фото окремих проблемних місць);- календарний графік проведення робіт та фінансування.

 Конкурсанти подають до обласної ради заявку і пакет конкурсних документів за адресою: м.Миколаїв, вул.Адміральська, 22, ІІІ поверх, каб.325

ОголошенняЧитати всі
19.03.2020
До уваги мешканців області!

У зв'язку із введенням карантину в Україні з 12.03.2020 до 03.04.2020 (постанова Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211) згідно з розпорядженням голови обласної ради № 39-р від 18 березня 2020 року

«Про порядок роботи виконавчого апарату обласної ради в умовах карантину на період з 19 березня 2020 року до 06 квітня 2020 року»

тимчасово припинено проведення особистих прийомів громадян керівництвом обласної ради.

Дякуємо за розуміння.

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку