54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ДО ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ЗВЕРНУВСЯ БАТЬКО ДИТИНИ, ЯКА ХВОРІЄ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ I ТИПУ (ІНСУЛІНОЗАЛЕЖНИЙ)

10.02.2020
ДО ВІКТОРІЇ МОСКАЛЕНКО ЗВЕРНУВСЯ БАТЬКО ДИТИНИ, ЯКА ХВОРІЄ НА ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ I ТИПУ (ІНСУЛІНОЗАЛЕЖНИЙ)

Сьогодні голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, радники голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак та Анна Воронок мали зустріч із Олександром Мельником – донька якого Вероніка, 9 років, хворіє на цукровий діабет I типу (інсулінозалежний).

Причиною звернення Олександра Мельника до Вікторії Москаленко стало те, що останні роки діти області не отримують необхідну кількість тест – смужок для індивідуального глюкометра за рахунок державного бюджету згідно з Порядком затвердженим ПКМУ №298. В області нараховується 265 дітей, які хворіють на цукровий діабет I типу.

Олександр Мельник просить голову обласної ради Вікторію Москаленко сприяти забезпеченню дітей області тест-смужками для визначення глюкози для індивідуального глюкометра в повному обсязі. У разі відсутності постачання медичних виробів за бюджетною програмою - розглянути можливість закупівлі тест-смужок за кошти обласного бюджету.

Вікторія Москаленко зазначила необхідність з’ясувати причини за якими Миколаївська область не отримує тест-смужки в повному обсязі та заяву Олександра Мельника розглянути на засіданні Постійної депутатської комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров'я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму, а у разі необхідності розробити та впровадити відповідну обласну програму.

Зазначимо, що після звернення Олесі Погребняк від 8 січня, син якої теж хворіє на діабет I типу, голова обласної ради мала зустріч та розмову з експертом за напрямом «Дитяча ендокринологія» Людмилою Іваненко про необхідність допомоги батькам, діти яких хворіють на цукровий діабет I типу.

ОголошенняЧитати всі
13.02.2020
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління патрульної поліції в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Лютий 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14
15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку