54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗАКЛИКАЛА ПРИДІЛИТИ УВАГУ СВОЄМУ ЗДОРОВ’Ю ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ.

04.02.2020
ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ЗАКЛИКАЛА ПРИДІЛИТИ УВАГУ СВОЄМУ ЗДОРОВ’Ю ТА ОБОВ’ЯЗКОВО ПРОЙТИ ДІАГНОСТИКУ ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ ОНКОЗАХВОРЮВАНЬ.

 

Вікторія Москаленко підтримала акцію благодійного фонду «Юнітус» в рамках Всесвітнього дня боротьби з раком та в пам’ять тих, хто пішов з життя.

В цей день охочі мали змогу пройти обстеження та отримати всю необхідну консультацію, пов’язану з раком молочної залози:

-консультацію спеціалістів,

-інформаційні матеріали,

- профілактичне обстеження.

Організатори акції заявляють, що завдяки діагностиці можна якомога швидше виявити хворобу та мати шанс на повне одужання.

«Сьогодні я закликаю всіх знайти час та спланувати діагностичне обстеження. Я прошу всіх ставитись шанобливо до свого здоров’я та звертатись до сімейного лікаря, Миколаївського обласного онкологічного диспансеру для проведення обстеження.

Миколаївська обласна рада приділяє значну увагу боротьбі з онкологічними захворюваннями. На умовах співфінансування з Миколаївською міською радою депутати обласної ради виділили кошти задля того, щоб наша область мала сучасне радіологічне відділення, основної базової структури онкологічного диспансеру в Миколаївському обласному онкологічному диспансері Миколаївської обласної ради.

2 роки тому, дякуючи платникам податків, року за рахунок коштів обласного бюджету придбано систему мамографічного дослідження "Viola",-Вікторія Москаленко. Також голова Миколаївської обласної ради подякувала організаторам акції за надзвичайно важливий захід для області, адже Миколаївщина знаходиться на лідируючих позиціях по онкологічних захворюваннях в Україні.

В. о. головного лікаря Миколаївського обласного онкологічного диспансеру Максим Безносенко звернувся до учасників акції: «Сьогодні ми відзначаємо Міжнародний день боротьби з онкозахворюваннями й кожна жінка сьогодні має змогу пройти безкоштовну УЗД-діагностику молочної залози. Дякую всім організаторам сьогоднішнього заходу - благодійному фонду «Юнітус", обласній та міській владі за підтримку».

Видео
ХХХVII позачергова сесія Миколаївської обласної ради .
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Липень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку