54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

ГРОМАДА МИКОЛАЇВЩИНИ ЗАЦІКАВЛЕНА ЗБЕРЕГТИ СПОРТШКОЛУ ТА РОЗВИВАТИ УНІВЕРСИТЕТ

20.01.2020
ГРОМАДА МИКОЛАЇВЩИНИ ЗАЦІКАВЛЕНА ЗБЕРЕГТИ СПОРТШКОЛУ ТА РОЗВИВАТИ УНІВЕРСИТЕТ
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко провела робочу зустріч з ректором Чорноморського Національного Університету ім.. Петра Могили Леонідом Клименком та директором МОККДЮСШ №1 Костянтином Васильєвим.
 
Проблемним невирішеним питанням залишаються пошуки альтернативного приміщення для ЧНУ ім. Петра Могили, адже фактично спорткомплекс переданий на баланс університету.
 
Сьогодні проблема полягає в тому, що альтернативного приміщення для розміщення спорт школи з можливістю для дітей проводити тренування в місті немає. В той же час ЧНУ ім. Петра Могили має потребу в додаткових площах для забезпечення якісного надання послуг студентам. Так, Палац спорту «Трудові резерви» університет планував використовувати для студентів кафедри спортивного виховання.
 
Під час багатомісячних переговорів, було знайдено компроміс в можливості передачі на баланс університету Миколаївського обласного госпіталю ветеранів війни. Це викликало хвилю незадоволення з боку ветеранів війни. Проте зі свого боку Леонід Клименко запевняє, що медичні послуги ветерани отримуватимуть і надалі.
 
Зазначимо, сьогодні в університеті працює медичний інститут, в який залучено найкращих викладачів з усієї країни. Сьогодні для містян та жителів області є унікальна можливість отримати доступні якісні медичні послуги, адже університет отримав сучасне обладнання для діагностики та лікування хвороб.
 
Було домовлено у проведенні наради за участі Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації, представників з боку університету та спротшколи, депутатів обласної ради, громадських організацій задля остаточного вирішення питання.
 
Нагадаємо, у червні місяці пройшла зустріч головним спеціалістом відділу з питань обліку державного майна управління з питань державного майна та підприємств Міністерства освіти і науки України Юлією Володимирівною Король.
 
Їй було повідомлено про категоричну позицію депутатського корпусу і керівництва обласної ради відносно передачі будівлі Палацу спорту "Трудові резерви" на баланс університету.
 
У жовтні відбулась зустріч Вікторії Москаленко із заступником міністра освіти Максимом Ярмистим. Під час зустрічі Вікторія Москаленко донесла до заступника міністра проблему, вирішення якої вже тривалий час не було результативним, а саме стосовно Палацу спорту «Трудові резерви».
До того часу не була поставлена крапка стосовно балансоутримувача будівлі. Нагадаємо, Вікторія Москаленко наполягає на тому, що обласна рада має фінансові ресурси для того, щоб бути балансоутримувачем будівлі. До того ж,з начну частину площі спорткомплексу займає МОККДЮСШ №1 Миколаївської обласної ради.
 
Сьогодні вихованцями спортивної школи є більше ніж 600 дітей з Миколаєва та області.
 
Спортивна школа перебуває у будівлі Палацу спорту «Трудові резерви» й в Миколаєві немає альтернативного спортивного залу, де б могла бути розміщена спортшкола.
ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку