54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

«ВИНЕСТИ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ ПИТАННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ ЦІЛІСНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ОБЛАСТІ»,- ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ СПОРТУ

25.06.2019
«ВИНЕСТИ НА РОЗГЛЯД СЕСІЇ ПИТАННЯ ПРО ПЕРЕДАЧУ ЦІЛІСНОГО МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ У КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ОБЛАСТІ»,- ДЕПУТАТИ ОБЛАСНОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУЛИ ПИТАННЯ МИКОЛАЇВСЬКОГО ПАЛАЦУ СПОРТУ

Представники депутатського корпусу Миколаївської обласної радивважають за необхідне передати на баланс області майно Миколаївського палацу спорту («Трудові резерви»). Про це йшлося сьогодні, 25 червня, під час засідання постійної депутатської комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. В її роботі взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, радник-помічник заступника голови обласної ради Світлана Гладун. Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України, у зв’язку із ліквідацією Центрального спортивного комплексу, його майно у Миколаєві передається на баланс ЧНУ.ім.П.Могили. Тренерський склад закладу, представники батьківського комітету і вихованці категорично проти такого рішення. На їх глибоке переконання це призведе до ліквідації спортивного комплексу.

На захисті їх інтересів виступає голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. За її підписом вже відправлено листи на адресу президента України та Кабміну. Аби привернути увагу Лілії Гриневич до проблеми Миколаївського палацу спорту вихованці, тренери та представники батьківського комітету МОККДЮСШ №1, яка базується тут протягом багатьох років, влаштували флеш-моб із закликом зберегти спортивну залу.

На сьогоднішній день з державного бюджету виділяються кошти у розмірі 5 мільйонів гривень. Вищезазначена сума використовується на утримання палацу. Представники депутатського корпусу переконані - і в обласному, і в міському бюджетах реально віднайти відповідне фінансування. До речі, депутати Миколаївської обласної ради неодноразово спрямовували кошти і мікропроектів і депутатські з тим, щоб у цьому палаці здійснювалися ремонтні роботи. Протягом останніх десяти років власник і балансоутримувач будівлі на ці цілі фінансування не спрямовує. А спортивний комплекс «Трудові резерви» вкрай потрібен дітям.

За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко 27 травня делегація з Миколаївської області здійснила поїздку до Міністерства освіти і науки України. До її складу увійшли депутати обласної ради, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак, керівництво палацу спорту та МОККДЮСШ №1, члени батьківського комітету. У столиці представники громади Миколаївщини мали зустрітися з Лілією Гриневич і вимагати відміни документу, згідно з яким цілісний майновий комплекс Миколаївського палацу спорту ( «Трудові резерви») передається у користування Чорноморському Національному університету ім. П.Могили.

Того разу пані Міністр освіти і науки України так і не почула пропозицій і вимог миколаївської делегації. За 15 хвилин до початку зустрічі миколаївцям повідомили про відтермінування аудієнції.

25 червня, по завершенні дебатів, члени постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту, зважаючи на численні звернення провідних спортсменів, ветеранів та фахівців галузі фізичної культури і спорту з метою забезпечення належного функціонування установи, запобігання загостренню суспільно-політичної ситуації в області рекомендували голові Миколаївської обласної ради внести на розгляд сесії питання про передачу у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області цілісного майнового комплексу Миколаївського палацу спорту( «Трудові резерви» ).

 

 

 

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку