54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

09 грудня 2020 року, о 10 годині, в сесійному залі обласної ради відбудеться перша сесія обласної ради восьмого скликання

«У СТОЛИЦІ ГОЛОС ГРОМАДИ НЕ ПОЧУЛИ»,- ЗУСТРІЧ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ З ЛІЛІЄЮ ГРИНЕВИЧ ВІДТЕРМІНУВАЛИ ДО 4 ЧЕРВНЯ

28.05.2019
«У СТОЛИЦІ ГОЛОС ГРОМАДИ НЕ ПОЧУЛИ»,- ЗУСТРІЧ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ДЕЛЕГАЦІЇ З ЛІЛІЄЮ ГРИНЕВИЧ ВІДТЕРМІНУВАЛИ ДО 4 ЧЕРВНЯ

За дорученням голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко у понеділок, 27 травня, делегація з Миколаївської області здійснила поїздку до Міністерства освіти і науки України. До її складу увійшли депутати обласної ради, радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак, керівництво палацу спорту та МОККДЮСШ №1, члени батьківського комітету. У столиці представники громади Миколаївщини мали зустрітися з Лілією Гриневич і вимагати відміни документу, згідно з яким цілісний майновий комплекс Миколаївського палацу спорту ( «Трудові резерви») передається у користування Чорноморському Національному університету ім. П.Могили.

         Втім, цього разу пані Міністр освіти і науки України так і не почула пропозицій і вимог миколаївської делегації. За 15 хвилин до початку зустрічі миколаївцям повідомили про відтермінування аудієнції на 4 червня.

         Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко виступає категорично проти передачі Миколаївського палацу спорту ( «Трудові резерви») у власність Чорноморського Національного університету ім.П.Могили. Вікторія Вікторівна твердо стоїть на господарській позиції – цей майновий комплекс має належати громаді. В іншому випадку хибне рішення столичних можновладців ймовірно потягне за собою ліквідацію спортивного комплексу.

         Аби привернути увагу Лілії Гриневич до проблеми Миколаївського палацу спорту наприкінці минулого тижня вихованці, тренери та представники батьківського комітету МОККДЮСШ №1, яка базується тут протягом багатьох років, влаштували флеш-моб із закликом зберегти спортивну залу. До спортсменів приєдналася голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

ОголошенняЧитати всі
06.11.2020
ДЕКЛАРУВАННЯ ДЛЯ ДЕПУТАТІВ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Відповідно до підпункту б) пункту 1) статті 3 Закону України "Про запобігання корупції" (далі – Закон) депутати місцевих рад є суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку